קבלו הצעת מחיר מהירה

אנא מלאו את הפרטים ונשלח אליכם את הצעת המחיר

תודה! ההצעה בדרך אליכם

אודות

אקספרט מבית אי.4.בי בע"מ היא פלטפורמה ייחודית שתחום עיסוקה העיקרי הוא חיבור עסקים לעסקים (B2B). אי.4.בי הקימה ומנהלת מספר פלטפורמות דומיננטיות ברשת הישראלית עם מיליוני גולשים בכל חודש, לרבות: www.t.co.il, www.miok.co.il ועוד.

צוות אקספרט מאמין "שעם כח גדול מגיעה אחריות גדולה" (הדוד בן, ספיידרמן). על כן, מאחר ולאקספרט אלפי גולשים, שהם בעלי עסקים, בכל חודש- אקספרט מבינה את כובד האחריות המונחת על כתפיה.

בדיוק בגלל זה נעשה הכל כדי שאתם, בעלי עסקים, תקבלו את המידע האיכותי, המדויק והאובייקטיבי ביותר, שיעזור לכם להתמחות בניהול העסק שלכם, לשלוט בו ולקבל החלטות טובות יותר עבורו. בכך תוכלו להימנע מסגירתו בטרם עת ובכך תגשים אקספרט את ייעודה.

צוות אקספרט משקיע מאמצים אדירים כדי ללמוד איך לסייע לעסקים לנצח את הסטטיסטיקה העגומה: 90% מהעסקים החדשים שנפתחים בכל שנה בישראל, יסגרו בשנה עד שלוש שנים הראשונות לקיומם.

אחת מן הדרכים הללו היא באמצעות "שיטת אקספרט" לאיתור סופר-ספקים. השיטה הזו מבטיחה שהספקים שמוצגים באקספרט, בכל קטגוריה, יהיו הטובים והאיכותיים ביותר בתחומם.

קראו עוד על החזון של אקספרט

צוות האתר

נמרוד רייזנר | מנהל ומקים האתר

נמרוד הוא יזם אינטרנט ותיק ועתיר ניסיון בתחום העסקים הקטנים.

לינקדאין

גיא גודיס | אחראי תוכן ו-SEO

גיא אחראי לכך שכל מילה ומילה כאן יעשירו את עולמכם ויהפכו אתכם למנהלי עסקים טובים יותר.

לינקדאין

החזון של אקספרט

כ-90% מהעסקים שנפתחים בישראל נסגרים בשנה הראשונה עד השלישית. אקספרט היא פלטפורמה אינטרנטית שהציבה לעצמה מטרת על, יחידה וברורה:

להרחיק כמה שיותר עסקים מהסטטיסטיקה העגומה

צוות האתר למד על מערך הנסיבות שמוביל, בדרך כלל, לסגירת עסק בטרם עת. אחת מהסיבות העיקריות לכך היא בחירה לא מתאימה של ספקים.

כידוע, עסק ממוצע נתמך על ידי מספר רב של ספקים, בתחומים רבים, ולעתים מספיקה תקלה קטנה באיכות המוצר או באיכות השירות של ספק בודד בכדי לגרום זעזוע בסדר היום של אותו עסק.

הצוות של אקספרט בדק, חקר ופיתח את שיטת אקספרט לבחירת ספקים מומלצים או סופר-ספקים בכל התחומים המובילים. בחירה של אחד הספקים באתר אקספרט, תקטין בצורה דרמטית את הסיכויים של העסק שלך מלסבול איכות מוצר ואיכות שירות ירודות וכפועל יוצא- תגדיל את הסיכוי שלך לנצח את הסטטיסטיקה.

מי הוא סופר-ספק?

כל ספק שמופיע באתר ושלידו ניתן למצוא את התג של אקספרט לסופר-ספקים שנראה כך:

סופר-ספק-2024

מה הוא סופר-ספק?

  1. ספק שסטנדרט של מצוינות בלתי מתפשרת הוא ערך עליון בתפישת ההפעלה שלו.
  2. ספק שהתחייב לתת שירות מעולה לעסקים של אקספרט.
  3. ספק שהתחייב לבחון ובמידת האפשר להציע הטבות ייחודיות לעסקים של אקספרט.
  4. ספק שממוצע הציון שקיבל מלקוחותיו- גבוה מ-90%.

מלבד זאת, צוות אקספרט הקים ומתפעל אקדמיה, שמכילה מאות סוגים של תכנים מאלפים, פרקטיים ומעניינים שעשויים לתת לכם, בעלי עסקים, ערך מוסף אדיר בניהול חיי העסק שלכם.

תשובות לשאלות שלכם

מי עומד מאחורי האתר?

אתר אקספרט הוא אחד מהאתרים שהקימה חברת אי.4.בי. החברה קיימת כ-15 שנים ועוסקת ביזמות אינטרנט בארץ ובעולם. בארץ אנחנו מפעילים ומקדמים באופן יומיומי כ-400 אתרי אינטרנט במגוון רחב של נושאים עם מעל למיליון גולשים בחודש

על מה אתם מבססים את המידע באתר?

המידע באתר נאסף באופן ראשוני על ידי צוות האתר. בחרנו את הספקים המובילים בכל קטגוריה על פי הנוכחות האינטרנטית שלהם, חוות הדעת ברשת, ותק ומקצועיות ועוד מספר פרמטרים. עם הזמן רשימת הספקים יכולה להתעדכן לפי חוות הדעת של העסקים שעובדים איתנו.