קבלו הצעת מחיר מהירה

אנא מלאו את הפרטים ונשלח אליכם את הצעת המחיר

תודה! ההצעה בדרך אליכם

אודות

אתר אקספרט מביא בשורה שתעשה שינוי בצורה שבה בתי עסק פונים לבתי עסק אחרים. הרי כל בית עסק, בייחוד בשלב הקמתו או גם אם הוא נמצא בצמיחה, זקוק לשירותים שונים, כמו יועצים עסקיים, חברות סליקה, חברות שליחויות ועוד, כדי שיוכל להתקדם ולהתפתח, וכדי לתת שירות טוב ללקוחות שלו.

אנחנו באתר אקספרט החלטנו לעשות עבורכם את העבודה ולחקור את כל השירותים שלהם זקוק בית העסק, לתת לכם רקע ומידע חיוני על אותו שירות וגם לאפשר לכם לבחור את הספק הטוב ביותר ולפנות אליו במהירות ובקלות, ולא, אנחנו לא דורשים מכם תשלום עבור זה...

הפלטפורמה שלנו נבנתה על ידי אנשים שמבינים בעסקים ובתחומים השונים שלהם זקוק בית העסק.

במקום לבזבז זמן על קריאה ומחקר או לפנות לספקים שיש סיכוי שתתאכזבו מהם או אפילו להוציא הרבה מאוד כסף, כי לא ממש ידעתם כמה אמור לעלות השירות הזה - אנחנו כאן כדי לעזור לכם - גם כספקים שמעוניינים לתת שירות וגם כעסקים שרוצים לקבל שירות טוב ואיכותי.

קיבצנו באתר את רשימות הספקים האיכותיים ביותר, כולל יתרונות וחסרונות וחוות דעת עדכניות מלקוחות שהשתמשו בשירותים של בתי העסק הללו. בחרנו את הספקים האיכותיים ביותר ואנחנו מאפשרים לכם לקבל מהם שירות בקלות ללא שום התחייבות מצדכם.

תשובות לשאלות שלכם

מי עומד מאחורי האתר?

אתר אקספרט הוא אחד מהאתרים שהקימה חברת אי.4.בי. החברה קיימת כ-15 שנים ועוסקת ביזמות אינטרנט בארץ ובעולם. בארץ אנחנו מפעילים ומקדמים באופן יומיומי כ-400 אתרי אינטרנט במגוון רחב של נושאים עם מעל למיליון גולשים בחודש

על מה אתם מבססים את המידע באתר?

המידע באתר נאסף באופן ראשוני על ידי צוות האתר. בחרנו את הספקים המובילים בכל קטגוריה על פי הנוכחות האינטרנטית שלהם, חוות הדעת ברשת, ותק ומקצועיות ועוד מספר פרמטרים. עם הזמן רשימת הספקים יכולה להתעדכן לפי חוות הדעת של העסקים שעובדים איתנו.