קבלו הצעת מחיר מהירה

אנא מלאו את הפרטים ונשלח אליכם את הצעת המחיר

תודה! ההצעה בדרך אליכם

חנות אונליין – הצעד הבא שלך!

אז יש לכם עסק, יציב (עד כמה שאפשר עם הקורונה), ואתם מצליחים להגיע לכמות יפה של לקוחות. האם משתלם לכם לפתוח גם אתר או חנות אלקטרונית ולפתוח ערוץ מקביל לעסק? במאמר זה נסקור את היתרונות של עסק אינטרנטי ולמה לא כדאי לוותר על ערוץ חשוב זה:

עלויות נמוכות באופן משמעותי

עלויות בניית אתר מקוון מלא לא מתקרבת לרבע ממחיר תחזוקה של עסק לחודש במיקום בינוני, לשם השוואה: אתר אינטרנט איכותי ומלא יעלה בסביבות 1,000-2,000 ₪ בחודש, אפילו לא מחצית מחיר השכירות של חנות במיקום סביר. זאת בלי להביא בחשבון את כל התשלומים הנלווים – חשמל, מים, עובדים ועוד שירותים שחנות וירטואלית לא זקוקה להם.

קניות אונליין - למה זה חשוב?

זה די בסיסי

כל עסק שמעוניין להתפתח ולהגיע לקהלים נוספים, מוכרח לתכנן את המעבר שלו לשוק האלקטרוני. כדאי לתכנן את האתר שלכם בקפידה באמצעות אנשי מקצוע רלוונטיים

קהל יעד עצום

בניגוד לעסק מקומי, עסק אינטרנטי פתוח למספר עצום של לקוחות – בארץ ובחו"ל.  בעזרת עבודה ושיווק מתקדמים ניתן להגדיל את היקף המכירות במאות אחוזים! וזאת בלי להשקיע סכומים רבים כלל שהיו נדרשים למטרה זו בעסק פיזי.

 

בנוסף, לעומת עסק פיזי שפועל בשעות מסוימות בלבד, עסק וירטואלי יכול לפעול 24/7. חשבו על כל הלקוחות המעוניינים לקנות בשבתות ובחגים, כשכמעט כל העסקים סגורים. בנוסף, העסק המקוון זמין בכל מקום, מהמחשב בבית, או דרך הנייד. לא משנה מתי הלקוחות שלכם יתעניינו – אתם תהיו שם בשבילם, וכלל ידוע הוא שככל שהעסק יותר זמין, הוא מוכר יותר.

לפעמים נראות זה שם המשחק

בצבא נהוג לומר כי נראות החייל אומרת הכול, ונראה כי המשפט נכון גם בעולם העסקי, אין ספק כי עסק בעל אתר אינטרנט רציני יוצר רושם מכובד הרבה יותר מעסק שלא נמצא ברשת. האתר הוא גם הדרך שלכם להציג ללקוחות את העסק בצורה הטובה ביותר, ואתר נאה יציג את העסק שלכם בצורה מעולה.

קניות אונליין זה העתיד

בשנת 2014, היקף המסחר המקוון עמד על 1.3 טריליון דולר. 5 שנים לאחר מכן, בשנת 2019  היקף המכירות עמד על 3.5 טריליון – גידול של 270%!

 

על פי הערכות בשנת 2021 סכום המכירות אונליין ימשיך לגדול, הרבה בזכות מגפת הקורונה (שעוד נעסוק בה), ל-5 טריליון, נתון מדהים לכל הדעות שרק ילך ויגדל עם השנים.

 

למעשה, המסחר המקוון במגזר הפרטי צפוי לעקוף בשנים הקרובות את המסחר הפיזי. שלא לדבר העולם העסקי שנמצא כבר שם ממזמן (99% מהמסחר העסקי נעשה כיום דרך הרשת), המעבר לשוק האלקטרוני נראה בלתי נמנע ונראה כי בשלב מסוים כל העסקים באשר הם יעברו לרשת בצורה כלשהי.

חנות קניות אונליין

הקורונה שינתה את עולם העסקים

כבר עכשיו ברור לכל כי מגפת הקורונה תישאר עמנו עוד זמן מה, וכמעט אין תחום עסקי שלא הושפע מהמשבר שהיא יצרה. נכון לזמן זה החנויות והעסקיים הפיזיים פועלים במתכונת שגרה יחסית, אולם לעולם לא ניתן לדעת אם יהיה צורך בהגבלות נוספת בעתיד.

 

בניגוד לעסק פיזי, חנות וירטואלית חסינה מסכנות שכאלה ותוכל לפעול גם בעת משבר, מה שייתן יתרון משמעותי לעסקים האלקטרוניים מול מתחריהם הפיזיים. גם סכנת ההידבקות של לקוחות לא קיימת באינטרנט מן הסתם, מה שגורם ליותר ויותר ישראלים לוותר על חווית הקניה בחנות פיזית, ולהעדיף קניה בטוחה דרך הרשת.

1net

חייג עכשיו

junami

חייג עכשיו 03-945-5549

konimbo

חייג עכשיו 09-7739093

נראה כי עולם המסחר באינטרנט רק ימשיך לגדול ולהתפשט עקב שלל יתרונותיו, אולם חשוב להדגיש כי באינטרנט ישנם גם סכנות – זיופי משתמשים, גניבות פרטים, ובעיות טכניות העלולות לצוץ על כן אנו ממליצים בחום להשקיע בחיפוש נותן שירות מומחה שיספק לכם את מיטב העבודה, ובראש שקט