קבלו הצעת מחיר מהירה

אנא מלאו את הפרטים ונשלח אליכם את הצעת המחיר

תודה! ההצעה בדרך אליכם

ייעוץ ארגוני – יועצים מומלצים מעודכן 2022

ייעוץ ארגוני, יועץ ארגוני לעסקים

קרא עוד

ייעוץ ארגוני: תוצאות בהתאמה גבוהה

40 שנה עבדתי במערכת החינוך כמורה, מנהלת ומפקחת, החלטתי לקחת את כל הנסיון הרב שצברתי בהנעת מערכות וליווי מנהלים ותהליכים, ולעשות שינוי בחיי. עזבתי את מערכת החינוך ולמדתי ייעוץ ארגוני ולאחר מכן אימון אישי ועסקי. מאוחר יותר, התמחיתי באימון לאיכות חיים ובאימון זוגי ומשפחתי. מאז אני מלווה עשרות אנשים בתהליכי צמיחה, בונה ומובילה תכניות ותהליכים להעצמה אישית, מקצועית, עסקית וארגונית. פיתחתי מודל עבודה ייחודי המאפשר בזמן קצר יחסית לעשות שינוי אמיתי בחיים.

מודל עבודה ייחודי

סבלנות ,הקשבה ואיכפתיות

ליווי אישי לאורך כל התהליך

ניסיון עשיר

חייג עכשיו 050-9282798

משה וצוותו מומחים בליווי ארגונים הנהלות ומנהלים בכירים להשגת הצלחות חדשות. משה גרימברג וצוותו מתמקדים בתאגידים ובחברות גדולות, בינוניות וקטנות במגזר הפרטי, וכן נותנים שרות לעסקים קטנים ולבעלי מקצועות חופשיים כגון רואי חשבון, עורכי דין ואחרים, איתם הם מובילים תהליכי שינוי וצמיחה.

15 שנות ניסיון

יחסי אישי וליווי צמוד לאורך התהליך

סבלנות הקשה ומקצוענות

ממוקדי תוצאה

חייג עכשיו 054-4814332

מטרתי היא לסייע באמצעות ייעוץ עסקי חכם לחברות, עסקים ויזמים לשפר את תזרים המזומנים ולתרום לשגשוג מהיר של העסק, על ידי גיוס אשראי בנקאי וחוץ בנקאי בתנאים הטובים ביותר. אני רואה את עצמי שותפה עסקית של לקוחותיי, ופועלת עמם בשיתוף מלא על מנת לגייס את האשראי בזמן קצר, ועם התוצאה הטובה ביותר.

ניסיון של כ-20 שנה

צוות מקצועי בעל ניסיון וידע עשיר

ליווי אישי וצמוד

מחויבים לתוצאות

חייג עכשיו 050-3000411

צוות פ.ד.ה מונה כ – 10 יועצים ארגוניים שהם גם מנחים ומאמנים בשילוב התמחויות משלימות, הייחודיות שלנו – כולם מגיעים מעולם הניהול ובעלי ניסיון מוכח בשטח של מעל ל-15 שנה אוהבים ומיטבים לעבוד ביחד כצוותלשיפור ביצועי הצוותים. מאמינים בשילוב שבין צמיחה אישית לארגונית, למימוש הפוטנציאל הגלום בכל חבר צוות, וביחד מצליחים לסייע בקידום היתרון היחסי, ברמת מנהיגות חוצת ארגון.

מעל 20 שנות ניסיון

מכווני תוצאה

זמינות ויוזמה

צוות פ.ד.ה מונה כ – 10 יועצים ארגוניים

חייג עכשיו 052 882 0363

המודל "שלושת המרחבים" הוא אינו מבנה ארגוני שניתן להלביש אותו ב"העתק הדבק" לכל ארגון, אלא מודל רעיוני שבאמצעותו אני מתבונן על ארגון מסוים, מקיים אבחון ומתאים תוכנית עבודה לפי צרכי הארגון. הערך המוסף בשיטה שפיתחתי הוא הטיפול בתשתית המערכתית של הבעיות בארגון, ולא רק בביטוי הקונקרטי שלהן. בעזרת השיטה תיצרו סביבת עבודה בריאה בה שלושת מרחבי הארגון – הביצועי, הארגוני והרעיוני – מזינים זה את זה ולא משתלטים האחד על השני. כך תפתרו את הבעיה הקונקרטית שמטרידה אתכם כעת, ותפחיתו את הסיכוי להיתקל בה ובבעיות דומות אחרות בהמשך. הי אני יובל אלעד. חי בקיבוץ הרדוף, נשוי ואב לשלושה. יועץ ארגוני עצמאי ויו"ר האגודה השיתופית הרדוף. כמי שעסק בהדרכה ובניהול עמותות במשך שנים, וכמנהל שעבד באופן קבוע מול גופים שונים במגזר הציבורי והפרטי, נדרשתי להתמודד עם מגוון סוגיות ניהוליות וארגוניות; אבל הייתה סוגיה אחת מסוימת שחזרה על עצמה.

שיטת שלושת השלבים

אבחון מהיר ומדויק

הקשבה, כבוד וסובלנות לכל הנפשות הפועלות

אבחון ארגוני ראשון בחינם

חייג עכשיו 054-2120444