קבלו הצעת מחיר מהירה

אנא מלאו את הפרטים ונשלח אליכם את הצעת המחיר

תודה! ההצעה בדרך אליכם

חברות ליסינג לעסקים מומלצות (2022)

מעוניינים ברכב חברה לעסק? מתלבטים מהי החברה הטובה עבורכם? ריכזנו עבורכם רשימה של חברות ליסינג עסקי המובילות בתחום - גם ליסינג תפעולי וגם ליסינג מימוני - כל האפשרויות ולראשונה גם חוות דעת אמיתיות של עסקים כמוכם כדי שתוכלו לקבל את ההחלטה הטובה ביותר

קרא עוד

רכבים וליסינג: תוצאות בהתאמה גבוהה

Avis היא חברה בינלאומית המציעה שירותי השכרת רכב בישראל ובחו"ל, ליסינג תפעולי ופרטי, ומכירת רכב מיד ראשונה ללקוחות עסקיים ופרטיים. Avis מפעילה 29 נקודות שירות בכל רחבי הארץ, מתמחה בניהול ציי רכב עם מעל ל-2,000 לקוחות עסקיים ומפעילה מנגנון ייחודי המאפשר לשלוט בהוצאות הליסינג שלך, להזמין טיפולים ולנהל את צי הרכב אונליין

ליסינג תפעולי

שליטה מלאה על ההוצאות

שירות חזרה ללקוח תוך 3 שעות

פריסת סניפים ארצית

ליסינג למגוון רחב של עסקים

למעלה מ-2,000 לקוחות עסקיים

חייג עכשיו 2722*

גזפרו ליסינג היא חברה מקצועית ואמינה הפועלת כבר שנים רבות בשיתוף עם איגוד ליסינג מקבוצת בנק איגוד וגופי מימון נוספים. החברה מספקת פתרונות ללקוחות עסקיים וחברות, ביניהם ליסינג מימוני ואפשרויות מימון נוספות. גזפרו ליסינג מציעה רכבים חדשים במימון מלא ועד 60 תשלומים, כולל התאמה אישית לחברות ולעסקים ואפשרות לטרייד אין של הרכבים

מערך מכירות בפריסה ארצית שמגיע עד לבית העסק

רכבים חדשים וגם מיד ראשונה

עד 100% מימון בפריסה של עד 60 תשלומים שווים

אפשרות לרכישת הרכב סיום תקופה

מבוצעת במסגרת אשראי חוץ בנקאי

החל מ-0% ריבית ועד 100% מימון

חייג עכשיו 073-3608769

חברת אופרייט ליס מאפשרת לכם ליהנות ממגוון שירותים ייחודיים שיקלו על ניהול תחום הליסינג והרכבים בחברה שלכם. החברה מביאה ניסיון ומקצוענות בתחום הרכב ושירותי הליסינג לעסקים כיום. לאופרייט ליס 70 מוקדי שירות ומוסכים בפריסה ארצית, ומענה טלפוני אנושי 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע

ליסינג תפעולי מלא

חשבון במערכת CRM למעקב וניהול הוצאות הרכבים

ליווי ושירות אישי

מוקד שירות מקיף - 24 שעות ביממה - שירות ותיקוני דרך

חילוץ מהיר בכל עת ובכל מקום

מחלקת בטיחות לצי הרכבים

ליסינג לעצמאים ובעלי עסקים קטנים

חייג עכשיו 04-8810400

חברת "פריים ליס" היא אחת מהחברות הוותיקות בתחום הליסינג והיא מציעה פתרונות מגוונים עבור קהל היעד העסקי והפרטי. החברה הוקמה בשנת 1998 ומחזיקה כיום מעל 10,000 כלי רכב. פריים ליס מתחייבת לתחזוקה מלאה, שירות 24/7 מכל מקום בארץ, ליווי מקצועי ושירותי אישי, שירותי חילוץ וגרירה, רכב חלופי וטיפולים תקופתיים בסטנדרטים גבוהים

ליסינג תפעולי

גמישות בעסקאות

אפשרות רכישה בסיום תקופה

מנהל תיקי לקוחות אישי

מוקד חירום 24/7 עם שירותי דרך וגרירה

חייג עכשיו *3308

גלי ליסינג היא חברה ותיקה, הפועלת מזה למעלה מ-30 שנה בשוק הרכב בארץ. החברה עוסקת במתן פתרונות לחברות בינוניות וקטנות בתחום הליסינג, השכרת רכב לעסקים לתקופות ארוכות וקצרות, לצד מגוון מסלולי מימון ללקוחות עסקיים ופרטיים. מדיניות השירות של חברת גלי ליסינג מאפשרת גמישות ובניית פתרונות יצירתיים בדגש על יחס אישי

השכרת רכב לעסקים- טווח קצר או ארוך

מעניקים את כל השירותים לרכב

התאמת ליסינג לכל סוגי העסקים

השכרת רכב מסחרי

מענה 24 שעות ביממה 7 ימים

חייג עכשיו 073-2688661

ליסינג לעסקים - כל מה שצריך לדעת

רכב חדש מהניילונים זה בלי ספק פינוק – הריח, המושבים הנקיים, דשבורד מבריק. ובונוס ענק – קנית כמה שנים של שקט. אגרת הרכב משולמת לשנתיים, לא צריך לעשות טסט, ואם לא נוסעים 40 אלף קילומטר בשנה גם בקושי יש טיפולים או תיקונים. כל מה שנשאר – זה רק להיכנס לאוטו ולנסוע.

 

אבל – זה תענוג יקר! במקרה הטוב – הוא עולה רק כמה עשרות אלפי שקלים. למה? כי כדי להריח ניילונים של רכב חדש מדי 3-4 שנים, צריך גם להביא בחשבון שערך הרכב יורד כל שנה, ובפרט בשנה הראשונה. כך, רכב משפחתי חדש מהיבואן, שעולה 120 אלף שקל, יימכר אחרי 3-4 שנים על הכביש בפחות מחצי מערכו; וזה לא כולל כמובן החלפת בלמים, צמיגים או מצבר שהכרחי להחליף מדי כמה שנים. וכמובן אגרות, ביטוחים, דלק או טיפולים. עסק יקר.

ליסינג מול השכרת רכב

אתם עסק, ורכישה של רכב חדש כבדה עליכם? אתם צריכים רכב רק לתקופה מוגבלת? החלופה הוותיקה היתה – ונותרה – השכרת רכב לתקופה מוגבלת. למשל לצורך פרוייקט, או לכמה ימים. זה אמנם פתרון זמין, נוח ומהיר, אבל צריך להביא בחשבון שעלות של שכירות רכב יכולה להגיע גם לכמה מאות שקלים ליום, ולאורך זמן – מדובר בחלופה יקרה.

ואז הגיע הליסינג

בחברות ההשכרה ובחברות הרכב הבינו את הקושי שבשני הקצוות (רכישה או שכירות יקרה לטווח קצר), וייצרו פתרון: במקום לרכוש רכב חדש, פשוט תחכיר (Lease) את הרכב. ומכאן השם – חברות ליסינג. החכרה = שכירות לטווח ארוך. בדרך כלל ל-3 שנים. השכרה כזו מעבירה ממך את הנטל שבירידת הערך, ומעבירה אותו לכתפיה של חברת הליסינג. כך, אם הרכב לא שלך – לא מעניין אותך אם הערך שלו יורד.

איך זה מטפל ביתר הרכיבים, כמו בטיפולים או בביטוחים?

למעשה, מאז השוק הזה נוצר התגבשו להם כמה סוגים של חכירת רכב:

 

  • ליסינג תפעולי – ליסינג שבו הכל כלול. אתה (או המעביד) רק משלם, ואתה נכנס לרכב חדש ונוסע. טיפולים-טסט-תיקונים? חברת הליסינג תשלח נציג, שיבוא אליך למשרד או הביתה, יקח את הרכב, יעשה כל מה שדרוש ויחזיר אותו לחניה. ביטוחים? החלפת בלמים? הכל כלול. מוקד שירות אם נתקעתי עם הרכב? כלול. במרבית החברות אפילו יסופק לך רכב חלופי עד שהרכב יתוקן. איך אמרנו – רק להיכנס ולנסוע.

 

  • ליסינג מימוני – זו למעשה עסקת הלוואה שמקלה במימון הרכב. זו עסקה הרבה יותר רזה. למעשה אתה קונה את הרכב, דואג לאגרות, לביטוחים ולטיפולים; אתה משלם מקדמה, קובעים פריסת תשלומים ונקבע תשלום משלים לצורך רכישת הרכב בסוף התקופה. ככה התשלום הכבר – נפרס בצורה נוחה יותר. חברות מסויימות אולי גם יציעו לרכוש ממך את הרכב בסוף התקופה, בפרט אם תרצה לבצע את אותה פעולה שוב ו"להתקדם איתם" בסוף תקופת התשלומים לרכב חדש.

 

אמנם הם יקנו ממך את הרכב מעט יותר בזול ויחייבו אותך במחיר היקר יותר שנקבע איתך במועד המכירה מראש – כך שתצטרך אולי להשלים להם איזה סכום – אבל מה זה לעומת הורדת כאב הראש של מכירת הרכב מהראש. למעשה, מדובר בעסקת הלוואה חוץ-בנקאית (שאינה תופסת לך את המסגרת בבנק), נושאת ריבית. בכל אותו זמן, הרכב ישמש ערובה להחזר ההלוואה.

 

  • ליסינג פרטי (חצי-תפעולי) – בשנים האחרונות התפתחה שיטת ליסינג תפעולי נוספת, רזה יותר: זה אמנם ליסינג תפעולי, במובן זה שהרכב מעולם לא נרכש על ידכם. אתם משלמים תשלום ראשוני ("מקדמה") שאינה מוחזרת. ותשלומים חודשיים. וכמובן – הרכב חוזר לחברת הליסינג בסוף התקופה (כך שאינכם נושאים בירידת הערך של הרכב). וחברת הליסינג משלמת את הביטוחים, ולפעמים גם חלק מהטיפולים (לפעמים ניתן להתמקח על כמה ואיזה טיפולים). אבל שום נציג לא יבוא לעשות טסט או לקחת את הרכב לטיפול. מי שאחראי על השינוע ועל הטסט זה אתם. וכל זה תמורת תשלום חודשי זול יותר מהחבילה התפעולית המלאה.
רכב בליסינג

אז מה המסלול המועדף?

לכל מסלול ישנם יתרונות וחסרונות:

 

היקר: ליסינג תפעולי מלא הוא כמובן המסלול היקר יותר, ומתאים למי שממש לא רוצה להתעסק עם כל נושא הרכב. אלא רק להשתמש. מאחר ומדובר בפינוק – זה פתרון שמעסיקים אוהבים לפנק בו בכירים, או עובדים שמבקשים לשמר אותם כמו למשל עובדי הייטק. לפעמים, יש עובדים או נסיבות, שעובדים כאלה ואחרים זמנם יקר מדי למעסיק, ולכן הוא עשוי להעדיף לשלם יקר יותר ובלבד שהעובד לא יבזבז זמן עבודה על רכב תקוע, בתור למוסך או בדואר לשלם את האגרה או בתור לביצוע טסט. ואם תרצו, כדאי שתקראו קצת על מימון לרכב ופירוט האפשרויות שלכם.

 

הזול: ליסינג פרטי זול יותר, אבל משאיר את ההתרוצצות, הטרחה והאחריות לתקינות הרכב והטיפול בו – אצל הלקוח. כך למשל, אם מסיבה כלשהי הרכב לא עבר טסט (צמיגים שחוקים או בגלל זיהום האויר), על הלקוח ללכת ולתקן את התקלה על חשבונו. אבל הרכב לא שלו? הרכב אמנם לא שלו – אבל הוא בשימושו ובאחריותו. משלמים יותר זול, ומקבלים זול.

 

וליסינג מימוני? זה כאמור, בסך הכל פתרון מימון.

שימו לב היטב מה נכלל בטיפולים, ומה נכלל בתיקונים. בחברות מסויימות מקבלים 2-3 טיפולים ראשונים חינם

יש אולי בכל זאת איזה כלל אצבע?

מקובל לומר, שלעסק קטן מתאים יותר ליסינג פרטי, אבל זה פשוט לא נכון. כי זה לא תלוי בגודל העסק, אלא בשאלה לאיזה צורך הרכב משמש:

 

כך, בעסק קטן – אם הרכב ניתן כצ'ופר לעובד, ייתכן שאותו עובד יהיה מבסוט גם אם יקבל רכב שהתיקונים והטסט שלו עליו (וכך המעביד יכול לחסוך קצת בעסקה של ליסינג פרטי); ומצד שני, אם באותו עסק הרכב אינו רכב "צ'ופר" אלא צפוי לשמש רכב תפעולי, שכל היום נע בדרכים וגם צובר קילומטראז' (שאז קשה יותר למכור אותו), או שזה רכב שאסור שיהיה מושבת (כגון אם משמש לפיזור סחורה יקרה ומתכלה, לאיסוף דגימות מעבדה או לביצוע הסעות) – ייתכן שעדיף למעביד לשלם את התשלום הנוסף עבור ליסינג תפעולי מלא, ובלבד שירד לו מהראש כל הנושא של מענה לתקלות תפעוליות.

 

ומצד שני, יכול בהחלט להיות עסק גדול, שרוצה לחסוך בהוצאות ולכן הנחיל בקרב העובדים אצלו נורמה של מתן הטבה לעובדים בליסינג פרטי (וכך הוא חוסך בתשלומיו החודשיים על קבוצה גדולה של עסקאות).

 

שיקול נוסף – עסקים מסויימים, בינוניים בגודלם או גם לא גדולים אבל בעלי אופי תפעולי מאוד, יכולים ליהנות מיתרונות נוספים בניהול צי הרכבים על ידי ליסינג תפעולי – כמו למשל ממערכת בקרה על מיקום כל אחד מהרכבים, ממערכת שליטה ובקרה על ההוצאות, ואפילו מהפרטת (out-sourcing) החובה להחזיק קצין רכב, או להחזיק מוקד מענה טלפוני לתלונות על רכבים, החל על עסקים שמחזיקים או מנהלים אופרציה של כמה עשרות רכבים.

 

דרך אגב, כדאי לכם לבדוק מה ההבדל בין השכרה לעומת ליסינג כדי לבדוק אופציה נוספת שאולי לא חשבתם עליה.

גזפרו ליסינג

חייג עכשיו 073-3608769

גלי ליסינג

חייג עכשיו 073-2688661

ליסקאר

חייג עכשיו 04-8422727

אם אתם יודעים מראש שהרכב צפוי לנסוע יותר מ-20 אלף קילומטר בשנה, שאתם פדנטים על החלפת צמיגים ומגבים או אם אתם רוצים להוריד מכם השתתפות עצמית באירוע נזק – קחו בחשבון שניתן לרכוש הרחבות כאלה מראש. והרחבות אלה יהיו בד"כ זולות יותר בקניה מראש.

וטיפ אחרון – משבר הקורונה יצר החזרות רבות של רכבי-ליסינג בשל ההוצאה של עובדים רבים לחל"ת. כדי לעודד לקוחות להמשיך ולבצע עסקאות ליסינג, חברות ליסינג רבות החלו לכלול בחוזים החדשים סעיף יציאה מהסכמי ליסינג במהלך תקופת הליסינג – ללא קנס יציאה (עקב סיום באמצע תקופה). השוו בין החברות השונות, והתמקחו להכנסת סעיף כזה בהסכמים שלכם.

 

בימים של סערה בריאותית וכלכלית, ומשק שסובל מחוסר וודאות ופעילות לא סדירה, יחסוך לכם הרבה כסף וכאב ראש לראות את הנולד ולוודא שתהיה לכם האפשרות לשבור את הסכמי הליסינג – באמצע תקופה ללא קנס.