קבלו הצעת מחיר מהירה

אנא מלאו את הפרטים ונשלח אליכם את הצעת המחיר

תודה! ההצעה בדרך אליכם

ייעוץ עסקי – רשימת יועצים עסקיים המומלצים ביותר (2022)

ייעוץ עסקי הוא צורך בסיסי של כל בית עסק שמעוניין להתפתח. עסקים קטנים זקוקים במיוחד לשירות של יועץ עסקי על מנת לתכנן את ההתנהלות העסקית שלהם מבחינה פיננסית. אספנו לכם את היועצים העסקיים המומלצים ביותר, כדי שתוכלו לפנות אליהם באופן מיידי

קרא עוד

יועצים עסקיים: תוצאות בהתאמה גבוהה

Advising היא חברת בוטיק ייחודית העוסקת בייעוץ עסקי וייעוץ ארגוני כבר 20 שנה. Advising מתמחה בשיפור הרווח הכלכלי וההון האנושי אצל עסקים קטנים ובינוניים ונעזרת בצוות יועצים מנוסים, שיש להם היכרות אישית עם האתגרים והמצוקות של בית העסק ויכולת מוכחת בהובלת תהליכים ארגוניים

שיחת ייעוץ ראשונית, ללא כל התחייבות.

שליטה על תזרים המזומנים והקטנת הוצאות מהירה

בניית תכנית עסקית יעילה ומותאמת למטרות העסק

הגדרת תפקידים, סמכויות ונהלי עבודה

ייעול תהליכי גבייה מלקוחות

הגדלת מחזורי המכירות והרווחים

 • יועץ מקצועי ואמין
 • מסירות לדרך וללקוחות
 • יחס משפחתי ואמיתי
 • כלים והכוונה מדויקים
חייג עכשיו 054-700-9016

Success היא חברת ייעוץ עסקי מובילה שהוקמה בשנת 2006 ומטפלת בעשרות אלפי לקוחות, החל מעסקים קטנים ועד לחברות גדולות ורשתות. לחברה שלושה סניפים ומכללה בארץ ו-15 סניפים נוספים ברחבי העולם. Success מתמחה במגמות צריכה אמיתיות בזמן אמת ומתרגמת את ההתמחות הזו לפיתוח פעולות שיווק ממוקדות ועדכניות לטובת העסקים

החטיבה הבנקאית - צמצום מקסימלי של עלויות האשראי

אבחון וניתוח מבנה הארגון בעסק

הדרכה והטמעה של גישות ושיטות מתקדמות

תהליכי ייעול ערוצי השיווק לשיפור הביצוע

 • אנשים שאכפת להם שתצליח
 • יועצים מקצועיים אדיבים
 • שירות מדהים ויעיל
חייג עכשיו 03-561-5200

גד אפרתי הוא יועץ ומלווה עסקים להצלחה מזה 19 שנה. ביכולתו לגרום לאנשי המכירות שלכם למכור יותר ולהשביח את ההון האנושי שלכם באמצעות אסטרטגיות שיווק ומכירות לעסקים. כמו כן, הוא מייעץ ומלווה את העסקים בביצוע בפועל של תוכניות צמיחה

מומחה להנעת עובדים למיקסום מכירות בעסקים וחברות

בונה תוכנית בקרה ופיתוח תהליכי שיווק ממוקדי מטרה

מייעץ ומלווה (אימון) את העסקים בביצוע בפועל של תוכניות צמיחה

ניהול תזרים מזומנים נכון לעסק הוא האויר לנשימה

 • הובלת מהלכים ותהליכים מניסיון של שנים
 • יודע לכוון וגם לפגוע במטרות המדויקות
 • יודע לתת 100 אחוז תוצאות
חייג עכשיו 052-33-40891

לוי יעוץ כלכלי ועסקי מתמחה במתן שירותים של יועץ-עסקי פיננסי. ייעוץ עסקי מסייע לזהות את מקור הבעיה, לפתור אותה ולאפשר לעסק להגדיל את הרווחים, להיות יעיל יותר ולהגיע להישגים טובים מאי פעם. באמצעות השירות של לוי תוכל לרכוש כלים מציאותיים לפתרון מגוון הבעיות והאתגרים בהם נתקל כל בעל עסק בישראל

ייעוץ עסקי שמביא תוצאות

מביאים את העסק להתייעלות כלכלית

מומחים בליווי וייעוץ הקמת עסקים חדשים

מתמחים בגיוס מקורות מימון לעסקים

 • מקצועי, שירותי ואחראי מאוד
 • יועץ עיסקי בגובה העיניים
 • מספק טיפים ועצות פרקטיות
 • פתרונות יעילים ומשמעותיים
חייג עכשיו 03-5377088

צחי רבאל הינו בוגר לימודי משפטים ומנהל עסקים באוניברסיטת תל אביב, עם מעל ל-20 שנות ניסיון מעשי בניהול חברות הן בתחום ההיי טק והן בתחום התעשייה, בעקבות הצלחות בבניית אסטרטגיה מנצחת עבור מנכ"לים וייזמים החל צחי לייעץ לעשרות ייזמים ומנהלים, תוך שילוב של ראייה עסקית והבנה בנפש האדם היושב מולו.

מעל ל 20 שנים של ניסיון מעשי בניהול חברות בתחום ההיי טק והתעשייה

ייעוץ עסקי עסק חדש, עסק מתרחב

בניית חזון, הנהגה חכמה, לשחות בדוחות

מתמחה בייעוץ עסקי לסטארטפים

הרצאות וסדנאות בהזמנה

 • אחד מהיועצים העסקיים הטובים
חייג עכשיו 052-581-5544

ייעוץ עסקי - מה כדאי לדעת

מטרתו הבסיסית של כל עסק הוא לייצר הכנסות נאות, לנהל אותו כראוי וכך לקצור רווחים. כדי לממש את החזון וגם את החלום, מומלץ להיעזר ביועץ עסקי או חברת ייעוץ עסקי שתנתב עם בעל העסק את המסלול הנכון ביותר עבור כל עסק ספציפי ללא קשר לתחום הפעילות שלו

יועצים עסקיים הם אנשי מקצוע בעלי השכלה וידע נרחב, בכל מה שקשור לאופן ניהול עסקים בתחומי עשייה שונים. במסגרת הייעוץ העסקי שהם מעניקים לעסק, הם נוגעים ברבדים רבים כמו לדוגמה בשיטות לוגיסטיות, ייצור, שיווק ומכירות, ניהול חשבון הבנק, מימון, מערכות מידע, ניהול הקמעונאות, יבוא, יצוא ועוד.

חשיבותם של יועצים עסקיים

כשמדובר בעסק חדש קיימת חשיבות רבה להעסקת יועץ עסקי שיתווה את הדרך לאור העובדה שלרבים מבין בעלי העסקים הללו, אין ידע כלל או הידע שקיים אצלם הוא דל ולכן נושא הייעוץ העסקי הוא אקוטי להמשך הדרך וכך הם יתחילו ברגל ימין וינהלו באופן נכון את העסק.

 

כשמדובר בעסק קיים, היועץ העסקי יבחן את מצבו ויסייע בקביעת האסטרטגיה הנכונה ביותר שתוביל להצלחה העסקית באמצעות הכלים המקצועיים, המיומנות והניסיון שלו.

מהו תפקידו של יועץ עסקי

היועץ העסקי אמור להכיר את העסק באופן רוחבי ומעמיק ביותר. הוא יכין עם מחלקת הכספים של העסק דוחות בסיסיים שהם היסוד להתנהלות העסקית ולקבלת החלטות אסטרטגיות כמו תזרים מזומנים, תקציב שנתי, דוחות רווח והפסד ותוכנית עסקית.

 

בהתאם למידע בדוחות הללו אפשר יהיה לקבוע איזו מחלקה כדאי להעצים את הפעילות שלה כיוון שהיא מצמיחה רווחים נאים, איזו מחלקה כדאי לסגור כיוון שהיא יוצרת הפסדים וכו'.

 

כאשר קיימת מחלקה הפסדית, היא ממומנת על ידי המחלקה הרווחית וכך נוצר מצב שהעסק בשורה התחתונה אינו רווחי, אך אם יסגרו את המחלקה הבעייתית, הרווחים יישארו בעסק ועדיף לפתח מחלקה מצליחה זו.

סגירת בתי עסק

איך לבחור חברה לייעוץ עסקי או יועץ עסקי טוב

הדרך הנכונה ביותר למציאת חברה לייעוץ עסקי או יועץ עסקי טוב היא לקבל המלצה מקולגה, בן משפחה או חבר, ששכרו את שירותיהם והדבר סייע להם רבות ומינף את העסק שלהם.

 

כאשר מקבלים חוות דעת חיובית, אפשר לסמוך על הממליץ ולהיפגש עם גורם זה כדי להתרשם מהבקיאות, הניסיון ומהמקצועיות שלו לאור המיומנות שלו בנישה בה פועל העסק.

 

לאחר הפגישה הראשונית, רצוי לקבל מהיועץ העסקי רשימה של ממליצים ולשוחח איתם כדי להתרשם מהשיחה איתם, עד כמה המודל העסקי שהוא בנה עבורם, אכן עזר להם לנהל באופן המיטבי את העסק, עד כמה הייעוץ שלו תרם ויצר שינוי והוביל להגברת ההכנסות, הצלחות עסקיות ורווחים נאים.

האם ייעוץ עסקי קבוע או חד פעמי

תדירות הייעוץ קשורה למצבו של העסק. אם קיים צורך להנחיות כלליות ופרטניות לאורך זמן, כדי לנהל את העסק כראוי, כדאי לתאם עם היועץ העסקי קשר לטווח מסוים, לתקופה מוגדרת מראש.

 

המעורבות הרבה שלו בעסק, תוביל לביצוע המלצות, שינויים ולהצעות אופרטיביות לגבי התנהלות כזו או אחרת, כיוון שהן מתאימות יותר ואמורות ליצור צמיחה של העסק בכל התחומים המאתגרים ולהוביל לשינוי ולשיפורו של המצב הכלכלי השורר כרגע בעסק.

 

לעומת זאת, לעיתים בעל העסק מבקש ייעוץ חד פעמי בנושא ספציפי כמו הצעה שקיבל מגורם מתחרה שמעוניין לרכוש את העסק, או שהוא מעוניין לרכוש עסק אחר, תחשיב של עסקת יבוא גדולה, הקמת מחלקה חדשה וכו'.

ייעוץ עסקי,יועץ עסקי

מתי חשוב לקחת ייעוץ עסקי ומתי לא

כאשר קיימות בעיות פיננסיות בעסק שמתגלגלות חודש אחר חודש, זוהי נורה אדומה המתריעה על כך שיש לטפל בכך באופן מידי כדי שהמצב לא ידרדר. יועץ עסקי שיעבור על כל הדוחות החשבונאיים יבין בדרך כלל מהר מאד, מהו מקור הבעיה וימליץ על תוכנית אסטרטגית פיננסית לטיפול בכשלים שהתגלו.

 

כמו כן מומלץ להיעזר ביועץ עסקי כאשר יש בעיות פנים ארגוניות בנושאים שונים כמו שיווק, מכירות, משאבי אנוש, מחלוקות בין שותפים, לוגיסטיקה ועוד. היועץ יציע שיטות שונות לתפעול תקין, שליטה ניהול ובקרה כדי להגיע ליציבות עסקית.

 

אם העסק מתפקד באופן מלא, אין בעיות מהותיות, הכל זורם והמנהל מרוצה מההכנסות ומהרווחים, אין כל צורך בהעסקת יועץ עסקי.

דבר האקספרט

אדם חכם הוא זה שמקים עסק עם סוללה של אנשי מקצוע מסביבו, שמייעצים לו בכל נושא הקשור לניהול העסק הספציפי, בתחום שבו הוא בחר לפעול. גם אם מדובר באדם ללא כל ניסיון עסקי, אם יש אנשי אמון סביבו שידריכו אותו בכל צעד והוא יפעל באופן מדויק על פי ההנחיות של היועצים המיומנים קיימת סבירות גבוהה שהוא יצליח ובגדול.

 

לעומת זאת אדם ללא ניסיון, שלא יגייס סביבו יועצים מנוסים עלול להיכשל לאור חוסר המיומנות שלו והמציאות הקשה בעולם העסקי שבו קשה מאד להתנהל ללא ידע וללא ניסיון. לכן המגמה היא ללמוד כיצד לנהל עסק, לבצע את כל ההכנות ואת כל המהלכים ולהכין תוכנית עסקית ורק אחר לצאת לדרך וזאת כדי לא להיכשל.

מומחית לייעוץ עסקי

עדינה אקוקה

כותבת במיומנות רבה מאמרים לאתרי אינטרנט עיתונאיים ועסקיים בנושאים רבים

מילאתי תפקידים ניהוליים בכירים ולכן לאורך השנים צברתי ידע רב במגוון רחב של תחומים

מה ההבדל בין ייעוץ עסקי לליווי עסקי

ייעוץ עסקי נקבע בדרך כלל לפרק זמן מוגדר וכדי לטפל בנקודות ספציפיות שנראות בעייתיות בעסק. כמו לדוגמה הערכת הסיכון והסיכוי בהיבטים שונים של ההתנהלות העסקית, חתירה לרווחים אופטימליים, בדיקה מעמיקה של פעילות מסוימת מתחילתה ועד סופה, כדי לעלות על נקודות שיש לבצע בהן שינויים.

 

ליווי עסקי נעשה באופן שוטף. על פי ההסכם, המלווה מסייע לבעל העסק בבעיות יום יומיות המצריכות קבלת החלטות מתוחכמות והוא מסייע בחשיבה עסקית הכוללת היבטים והשלכות של כל השכבות והפעילויות.

 

לאור הכרת העסק באופן מעמיק, מציע המלווה העסקי מדי פעם אסטרטגיה חדשה, או קביעת מדיניות בתחומים כמו תפעול, שיווק, התייעלות כלכלית, קביעת מטרות חדשות, תכנון המס, פתיחת שווקים חדשים בארץ ובעולם ועוד.

שאלות נפוצות

איך עובד ייעוץ לעסקים קטנים ובינוניים?

היועץ העסקי בוחן את מצבו הנוכחי של העסק מבחינה פיננסית, משקלל נתונים והוצאות מתוכננות, בודק מתחרים בתחום ובונה לעסק שלך תוכנית עסקית שמטרתה הגדלת הרווחיות

האם כמי שמעוניין לפתוח עסק כדאי לי להתייעץ עם חברה לייעוץ עסקי?

כן! מאוד אפילו. היועץ העסקי יתן לכם כמה המלצות שיכוונו אתכם כיצד להקים את העסק בצורה הנכונה, איך להימנע מטעויות וגם איך להתנהל מול רשויות המס

למי הכי מתאים לפנות ליועץ עסקי?

בכל שלב. בעיקר בשלב הקמת העסק אבל גם בזמני משבר וגם בזמני פריחה, כדי לנצל הזדמנות עסקית

מה ההבדל בין רואה חשבון ליועץ עסקי?

רואה חשבון מתאם את ההתנהלות הפיננסית בין העסק לבין רשויות המס ואין זה מתפקידו לנהל פיננסית את העסק שלך. הוא יכול לראות הוצאות והכנסות בדיעבד, אך לא להתאים מראש תוכנית עסקית וכלכלית לטווח ארוך שמותאמת במיוחד לעסקים קטנים