קבלו הצעת מחיר מהירה

אנא מלאו את הפרטים ונשלח אליכם את הצעת המחיר

תודה! ההצעה בדרך אליכם

ייעוץ עסקי – רשימת יועצים עסקיים המומלצים ביותר (2024)

ייעוץ עסקי הוא צורך בסיסי של כל בית עסק שמעוניין להתפתח. עסקים קטנים זקוקים במיוחד לשירות של יועץ עסקי על מנת לתכנן את ההתנהלות העסקית שלהם מבחינה פיננסית. אספנו לכם את היועצים העסקיים המומלצים ביותר, כדי שתוכלו לפנות אליהם באופן מיידי

קרא עוד

אחד הדברים החשובים שמסוגלים לסייע להתפתחותו של העסק שלך הוא הימצאותו של יועץ עסקי שמלווה את העסק ברבדי העשייה השונים שלו.

 

ניהול עסק קטן או בינוני הוא משימה מאתגרת כיוון שכל בעל עסק מבצע בפועל ביום יום מגוון רחב מאד של פעולות ברבדים שונים של הפעילות העסקית, החל בלוגיסטיקה, דרך פתרון בעיות ברכבים ונושאים כספיים שונים. לטפל בכל כך הרבה מטלות במקביל, זו דרישה די בעייתית ולכן רבים מהם אינם מסגלים לטפל כל הזמן באין ספור בקשות ותקלות עקב חוסר בידע ספציפי ברבדים השונים.

 

אחת הדרכים להתגבר על קושי זה הוא לשכור את שירותיו של יועץ עסקי כיוון שהוא זה שיסייע ביצירת שגשוש כלכלי, כיוון שלאף בעל עסק אין את מלוא היכולות לבצע פעולות שונות בתחומים כה רבים.

מה הוא סופר-ספק?

ספק שסטנדרט של מצוינות בלתי מתפשרת הוא ערך עליון בתפיסת ההפעלה שלו

ספק שהתחייב, כן כן- התחייב, לתת שירות מעולה לעסקים של אקספרט

ספק שהתחייב לבחון ובמידת האפשר להציע הטבות ייחודיות לעסקים של אקספרט

ספק שממוצע ציון שביעות הרצון שקיבל מלקוחותיו גבוה מ-90%

המחויבות של אקספרט לבעלי עסקים
סופר-ספק
למצוא לכם התאמות מושלמות

באקספרט תמצאו מידע על ספקים מעולים (סופר-ספקים) שעברו בדיקה והתאמה מלאה לצרכים שלכם, בעלי העסקים. בחירה בספק של אקספרט תבטיח לכם פתרון איכותי ולא מתפשר ולעתים קרובות- גם הטבה ייחודית.

קראו עוד על החזון של אקספרט
לימודים
לחלוק אתכם את הידע שלנו

אנחנו מאמינים שידע זה כוח. אחת מן הדרכים בהן בחרנו לעזור לכם, בעלי העסקים, היא באמצעות יצירה של תוכן איכותי, תכליתי וישים כדי שתוכלו לעזור לעסק שלכם לעשות בחירות חכמות ונכונות.

האקדמיה של אקספרט

8 יועצים עסקיים מצויינים - השוואה

לרשימה המלאה

שימו לב: חשוב שתפנו לסופר-ספקים דרכנו ולא באופן ישיר- ככה תוכלו לקבל יחס ושירות מעולים!

למידע נוסף

מהו יועץ עסקי

יועץ עסקי הוא איש מקצוע בתחום העסקי אשר מעניק ייעוץ לעסקים בכל סדר גודל. היתרון הגדול שלו הוא בכך שהוא מכיר באופן מעמיק עסקים בתחומים שונים ולכן הוא מסוגל לתת ייעוץ יעיל לכל עסק. הליווי של יועץ עסקי הוא חשוב מאד כיוון שהוא רואה את הדברים מהיבטים רבים. הוא גם רואה את דרך הפעולה העכשווית של העסק כעת וכמו אורח לרגע שרואה כל פגע, הוא עולה מיד על כשלים ועל דרכי פעולה שהן לא נכונות.

הוא גם רואה בראייה העסקית שלו כמה צעדים קדימה ולכן הוא חושש ממצבים בעיתיים בפן העסקי והפיננסי. תפקידו הוא להקדים רפואה למכה, להזהיר את בעל העסק על כך שהוא מבצע פעולות מסוכנות או בעייתיות ולכן הוא מציע לו דרכים חלופיות שיובילו לתוצאות חיוביות.

הייעוץ שלו הוא בנושאים רוחביים כמו ניהול עובדים, יעילות בשיטות העבודה, שינויים ארגוניים, שינוי בשיטות המכירות, ניהול כספי נכון, הצעות לפיתוח עסקי בנישה קרובה ועוד. הייעוץ הזה הוא פרטני לכל עסק על פי הצורך הקיים בו.

הפעילות של היועץ העסקי בעסק שלך

המטרה היא שבזכות הצעדים האלו של השינויים שהומלצו לביצוע, תהיה צמיחה כלכלית והרחבה של הבסיס הפיננסי כמו לדוגמה לאור ההכנסות שיגדלו עקב שינוי שיטת השיווק על ידי מכירה on line ועוד.

בנוסף לכך היועץ העסקי מדריך את מנהל העסק על אופן הניהול הנכון של העסק, היכן יש כשלים ומה אפשר לעשות כדי לא לפעול בדרך הנוכחית שהיא אינה נכונה ולעיתים היא גם יוצרת הפסדים כספיים. במקום זאת הוא יציע לעבור לנתיב אחר שהוא ייטיב את מצבו של העסק.

לאיזה עסקים כדאי לפנות לייעוץ עסקי

לכל עסק כדאי לפנות לייעוץ עסקי. הן אם מדובר בעסק בתחילת הדרך והן אם מדובר בעסק וותיק. התנודות הרבות בעסקים ובמשק, כניסתם של מתחרים, העלויות הישירות והנלוות וסיבות נוספות, מחייבות כל בעל עסק להיות כל הזמן עם היד על הדופק. לכן היועץ העסקי שבודק עבורו את ההתנהלות באופן מעמיק, הוא דמות מפתח בניתוח המצב הקיים וחשיבה על פעולות עתידיות באמצעות דרכי הפעולה המתאימות לכל עסק.

במקרים רבים בעלי העסקים שקועים מאד בעבודה היום יומית ולכן הם לא שמים לב לדברים מסוימים שמתרחשים. לכן תפקידו של היועץ הוא לשמש עיניים ואוזניות נוספות בניהול מיטבי של העסק.

באיזה שלב כדאי לקחת ייעוץ עסקי

בכל שלב שבו בעל העסק נמצא בצומת דרכים ואינו יודע לאן לפנות, חשוב שיבקש סיוע מקצועי של יועץ עסקי. מדובר במצבים שבהם לדוגמה המכירות בירידה, לעובדים אין מוטיבציה, בעל העסק קיבל הצעה לרכוש עסק מתחרה, או להפך עסק מתחרה מעוניין לרוכש אותו. לכל עסקה כזו יש יתרונות וגם חסרונות ולכן היועץ העסקי בודק זאת באופן מעמיק תוך מתן חשיבה גם להשלכות של כל צעד.

לבעל העסק אין מספיק ידע בכל הנישות האלו ולכן חשוב שהוא יקבל ייעוץ מקצועי ואת ההכוונה הנכונה. לאחר שהיועץ מכיר את העסק באופן מעמיק יש לו את היכולות להעניק ייעוץ רוחבי בכל מה שקורה בפעילות העסקית.

ייעוץ עסקי לעסקים בתחילת הדרך

האופציה הנכונה ביותר היא להיעזר בשירותיו של יועץ עסקי החל משלב החשיבה על הקמת העסק. היועץ העסקי יבחן את הרעיון שעומד מאחורי הקמת העסק מכל היבטים ובהתאם לכך יעניק לכך את ברכת הדרך או יזהיר את בעל העסק העתידי שמדובר בטעות ועדיף שלא יקים את העסק הזה עקב סיבות שונות ובעיקר עקב הצפי לחוסר רווחיות או לרווחיות נמוכה מאד.

העובדה שיש ליווי עסקי מתחילת הדרך סולל את הדרך הנכונה ביותר לניהול נכון של העסק והיא חשובה לכל בעל עסק, אך במיוחד עבור מי שזו הפעם הראשונה שהוא פותח עסק משלו ויש נושאים רבים שהם אקוטיים אך הוא לא מודע אליהם כמו לדוגמה ההתנהלות עם הבנק, עם עובדים, משא ומתן עם ספקים, תשלומים לרשויות המס ועוד.

איך לבחור יועץ עסקי שיתאים לעסק שלי

יש יועצים עסקיים רבים, אך כשמעוניינים לבחור באחד שהוא מיומן, אמין ובעל ידע רב כדאי לבצע כמה פעולות. בשלב ראשון כדאי לבדוק באתר אקספרט את ההיצע של היועצים העסקיים שלנו ואנחנו נבצע עבורכם את החיבור עם יועצים רלוונטיים שמעניקים ייעוץ בתחום זהה או בתחום דומה לעיסוק שלכם כמו לדוגמה מפעל יצרני, או מעבדה לתיקון טלפונים סלולריים.

המומחים שלנו מבצעים סיעור מוחות עם הלקוחות כדי לרדת לרזולוציות הנמוכות ולהבין באופן מדויק את צרכי העסק, את החזון וגם את החלום של בעל העסק. על פי הנתונים האלה, אנחנו יכולים לחפש וגם למצוא לכל בעל עסק את היועץ הטוב ביותר עבורו.

בתהליך זה חשוב לנו לקבל פרטים גם על האישיות של היועץ כיוון שאחד הדברים החשובים ביותר בדרך להצלחה ולשיתוף פעולה הוא שתהיה כימיה בין בעל העסק לבין היועץ, שהם ישדרו על אותו גל ושתהיה הבנה ביניהם. ללא החיבור הזה קיימת סבירות שהמהלך לא יצליח.

הנציגים המיומנים שלנו הם בעלי ניסיון רב שנים ולכן הקו החשיבה שלנו הוא למצוא לכל לקוח את היועץ המתאים ביותר שיש לו ידע רב בנישה בה עוסק העסק, כיוון שאם אין לו מושג בתחומים כמו לדוגמה בייצוא או בשירותי תוכנה, הערך המוסף שהוא יעניק לעסק יהיה מינורי ולכן ההמלצות של המומחים שלנו הן למצוא רק יועץ עסקי שהוא בקיא באופן מוחלט בנישה הרצויה.

מטרתו של האתר הייחודי שלנו היא לסייע לעסק הקטן במציאת יועץ עסקי שהוא מושלם עבורו. לאחר שאנחנו בוחנים את צרכיו של העסק שלך, נבצע הצלבת נתונים ובהתאם לכך נציע לך את היועץ העסקי הנכון ביותר שיסייע לעסק ביצירת ההבדל הנחוץ לקידומו ולהצלחתו העסקית

יועצים עסקיים - רשימת המומלצים שלנו

5.0
המרכז הישראלי לשיווק חברת מומחים מובילה המתמקדת בליווי חברות וארגונים להגדלה משמעותית של התוצאות העסקיות משנת 2001. המרכז מספק פתרונות יצירתיים ומגוונים מהכנת האסטרטגיה השיווקית להגדלת המכירות ועד למכירה הסופית
יתרונות וחסרונות
פיצ'רים מרכזיים
ביקורות משתמשים
5.0

אנו מאמינים בכל עסק גדול וקטן ולכן אנו מטפלים בהרבה עסקים טובים עם מוצרים נפלאים אשר פוטנציאל הגדילה שלהם הוא גבוה ומתאים למסחר בכל מקום בישראל ובעולם.לא, אנו לא שייכים רק לגדולים אנו נותנים במה לכל עסק שאנו חושבים שיש בו פוטנציאל בישראל ובעולם כולו

יתרונות וחסרונות
 • יחס אישי מלא וליווי בתהליך
 • התאמה לצרכי העסק
פיצ'רים מרכזיים
 • ליווי צמוד בתהליך
 • בניית תכנית עסקית מפורטת ומותאמת לעסק
 • זמינות גבוהה
ביקורות משתמשים
4.9
Advising היא חברת בוטיק ייחודית העוסקת בייעוץ עסקי וייעוץ ארגוני כבר 20 שנה. Advising מתמחה בשיפור הרווח הכלכלי וההון האנושי אצל עסקים קטנים ובינוניים ונעזרת בצוות יועצים מנוסים, שיש להם היכרות אישית עם האתגרים והמצוקות של בית העסק ויכולת מוכחת בהובלת תהליכים ארגוניים
יתרונות וחסרונות
 • יועץ מקצועי ואמין
 • מסירות לדרך וללקוחות
 • יחס משפחתי ואמיתי
 • כלים והכוונה מדויקים
פיצ'רים מרכזיים
 • שיחת ייעוץ ראשונית, ללא כל התחייבות.
 • שליטה על תזרים המזומנים והקטנת הוצאות מהירה
 • בניית תכנית עסקית יעילה ומותאמת למטרות העסק
 • הגדרת תפקידים, סמכויות ונהלי עבודה
 • ייעול תהליכי גבייה מלקוחות
 • הגדלת מחזורי המכירות והרווחים
ביקורות משתמשים
5.0
Success היא חברת ייעוץ עסקי מובילה שהוקמה בשנת 2006 ומטפלת בעשרות אלפי לקוחות, החל מעסקים קטנים ועד לחברות גדולות ורשתות. לחברה שלושה סניפים ומכללה בארץ ו-15 סניפים נוספים ברחבי העולם. Success מתמחה במגמות צריכה אמיתיות בזמן אמת ומתרגמת את ההתמחות הזו לפיתוח פעולות שיווק ממוקדות ועדכניות לטובת העסקים
יתרונות וחסרונות
 • אנשים שאכפת להם שתצליח
 • יועצים מקצועיים אדיבים
 • שירות מדהים ויעיל
פיצ'רים מרכזיים
 • החטיבה הבנקאית - צמצום מקסימלי של עלויות האשראי
 • אבחון וניתוח מבנה הארגון בעסק
 • הדרכה והטמעה של גישות ושיטות מתקדמות
 • תהליכי ייעול ערוצי השיווק לשיפור הביצוע
ביקורות משתמשים
5.0
גד אפרתי הוא יועץ ומלווה עסקים להצלחה מזה 19 שנה. ביכולתו לגרום לאנשי המכירות שלכם למכור יותר ולהשביח את ההון האנושי שלכם באמצעות אסטרטגיות שיווק ומכירות לעסקים. כמו כן, הוא מייעץ ומלווה את העסקים בביצוע בפועל של תוכניות צמיחה
יתרונות וחסרונות
 • הובלת מהלכים ותהליכים מניסיון של שנים
 • יודע לכוון וגם לפגוע במטרות המדויקות
 • יודע לתת 100 אחוז תוצאות
פיצ'רים מרכזיים
 • מומחה להנעת עובדים למיקסום מכירות בעסקים וחברות
 • בונה תוכנית בקרה ופיתוח תהליכי שיווק ממוקדי מטרה
 • מייעץ ומלווה (אימון) את העסקים בביצוע בפועל של תוכניות צמיחה
 • ניהול תזרים מזומנים נכון לעסק הוא האויר לנשימה
ביקורות משתמשים
5.0
צחי רבאל הינו בוגר לימודי משפטים ומנהל עסקים באוניברסיטת תל אביב, עם מעל ל-20 שנות ניסיון מעשי בניהול חברות הן בתחום ההיי טק והן בתחום התעשייה, בעקבות הצלחות בבניית אסטרטגיה מנצחת עבור מנכ"לים וייזמים החל צחי לייעץ לעשרות ייזמים ומנהלים, תוך שילוב של ראייה עסקית והבנה בנפש האדם היושב מולו.
יתרונות וחסרונות
 • אחד מהיועצים העסקיים הטובים
פיצ'רים מרכזיים
 • מעל ל 20 שנים של ניסיון מעשי בניהול חברות בתחום ההיי טק והתעשייה
 • ייעוץ עסקי עסק חדש, עסק מתרחב
 • בניית חזון, הנהגה חכמה, לשחות בדוחות
 • מתמחה בייעוץ עסקי לסטארטפים
 • הרצאות וסדנאות בהזמנה
ביקורות משתמשים

ייעוץ עסקי - מה כדאי לדעת

מטרתו הבסיסית של כל עסק הוא לייצר הכנסות נאות, לנהל אותו כראוי וכך לקצור רווחים. כדי לממש את החזון וגם את החלום, מומלץ להיעזר ביועץ עסקי או חברת ייעוץ עסקי שתנתב עם בעל העסק את המסלול הנכון ביותר עבור כל עסק ספציפי ללא קשר לתחום הפעילות שלו

יועצים עסקיים הם אנשי מקצוע בעלי השכלה וידע נרחב, בכל מה שקשור לאופן ניהול עסקים בתחומי עשייה שונים. במסגרת הייעוץ העסקי שהם מעניקים לעסק, הם נוגעים ברבדים רבים כמו לדוגמה בשיטות לוגיסטיות, ייצור, שיווק ומכירות, ניהול חשבון הבנק, מימון, מערכות מידע, ניהול הקמעונאות, יבוא, יצוא ועוד.

חשיבותם של יועצים עסקיים

כשמדובר בעסק חדש קיימת חשיבות רבה להעסקת יועץ עסקי שיתווה את הדרך לאור העובדה שלרבים מבין בעלי העסקים הללו, אין ידע כלל או הידע שקיים אצלם הוא דל ולכן נושא הייעוץ העסקי הוא אקוטי להמשך הדרך וכך הם יתחילו ברגל ימין וינהלו באופן נכון את העסק.

 

כשמדובר בעסק קיים, היועץ העסקי יבחן את מצבו ויסייע בקביעת האסטרטגיה הנכונה ביותר שתוביל להצלחה העסקית באמצעות הכלים המקצועיים, המיומנות והניסיון שלו.

מהו תפקידו של יועץ עסקי

היועץ העסקי אמור להכיר את העסק באופן רוחבי ומעמיק ביותר. הוא יכין עם מחלקת הכספים של העסק דוחות בסיסיים שהם היסוד להתנהלות העסקית ולקבלת החלטות אסטרטגיות כמו תזרים מזומנים, תקציב שנתי, דוחות רווח והפסד ותוכנית עסקית.

 

בהתאם למידע בדוחות הללו אפשר יהיה לקבוע איזו מחלקה כדאי להעצים את הפעילות שלה כיוון שהיא מצמיחה רווחים נאים, איזו מחלקה כדאי לסגור כיוון שהיא יוצרת הפסדים וכו'.

 

כאשר קיימת מחלקה הפסדית, היא ממומנת על ידי המחלקה הרווחית וכך נוצר מצב שהעסק בשורה התחתונה אינו רווחי, אך אם יסגרו את המחלקה הבעייתית, הרווחים יישארו בעסק ועדיף לפתח מחלקה מצליחה זו.

סגירת בתי עסק

איך לבחור חברה לייעוץ עסקי או יועץ עסקי טוב

הדרך הנכונה ביותר למציאת חברה לייעוץ עסקי או יועץ עסקי טוב היא לקבל המלצה מקולגה, בן משפחה או חבר, ששכרו את שירותיהם והדבר סייע להם רבות ומינף את העסק שלהם.

 

כאשר מקבלים חוות דעת חיובית, אפשר לסמוך על הממליץ ולהיפגש עם גורם זה כדי להתרשם מהבקיאות, הניסיון ומהמקצועיות שלו לאור המיומנות שלו בנישה בה פועל העסק.

 

לאחר הפגישה הראשונית, רצוי לקבל מהיועץ העסקי רשימה של ממליצים ולשוחח איתם כדי להתרשם מהשיחה איתם, עד כמה המודל העסקי שהוא בנה עבורם, אכן עזר להם לנהל באופן המיטבי את העסק, עד כמה הייעוץ שלו תרם ויצר שינוי והוביל להגברת ההכנסות, הצלחות עסקיות ורווחים נאים.

האם ייעוץ עסקי קבוע או חד פעמי

תדירות הייעוץ קשורה למצבו של העסק. אם קיים צורך להנחיות כלליות ופרטניות לאורך זמן, כדי לנהל את העסק כראוי, כדאי לתאם עם היועץ העסקי קשר לטווח מסוים, לתקופה מוגדרת מראש.

 

המעורבות הרבה שלו בעסק, תוביל לביצוע המלצות, שינויים ולהצעות אופרטיביות לגבי התנהלות כזו או אחרת, כיוון שהן מתאימות יותר ואמורות ליצור צמיחה של העסק בכל התחומים המאתגרים ולהוביל לשינוי ולשיפורו של המצב הכלכלי השורר כרגע בעסק.

 

לעומת זאת, לעיתים בעל העסק מבקש ייעוץ חד פעמי בנושא ספציפי כמו הצעה שקיבל מגורם מתחרה שמעוניין לרכוש את העסק, או שהוא מעוניין לרכוש עסק אחר, תחשיב של עסקת יבוא גדולה, הקמת מחלקה חדשה וכו'.

ייעוץ עסקי,יועץ עסקי

מתי חשוב לקחת ייעוץ עסקי ומתי לא

כאשר קיימות בעיות פיננסיות בעסק שמתגלגלות חודש אחר חודש, זוהי נורה אדומה המתריעה על כך שיש לטפל בכך באופן מידי כדי שהמצב לא ידרדר. יועץ עסקי שיעבור על כל הדוחות החשבונאיים יבין בדרך כלל מהר מאד, מהו מקור הבעיה וימליץ על תוכנית אסטרטגית פיננסית לטיפול בכשלים שהתגלו.

 

כמו כן מומלץ להיעזר ביועץ עסקי כאשר יש בעיות פנים ארגוניות בנושאים שונים כמו שיווק, מכירות, משאבי אנוש, מחלוקות בין שותפים, לוגיסטיקה ועוד. היועץ יציע שיטות שונות לתפעול תקין, שליטה ניהול ובקרה כדי להגיע ליציבות עסקית.

 

אם העסק מתפקד באופן מלא, אין בעיות מהותיות, הכל זורם והמנהל מרוצה מההכנסות ומהרווחים, אין כל צורך בהעסקת יועץ עסקי. אתם, כבעלי עסקים יכולים גם ללמוד הרבה על התחום שלכם ממקורות שונים שנמצאים באינטרנט – חלק מהמקורות הללו יכולים להסביר לכם מגמות בתחום הפעילות שלכם (לדוגמא מידע על עסקים מהלמ"ס) או לעזור לכם להבין דברים בעסק שלכם – אפילו לפני הפנייה ליועץ עסקי.

דבר האקספרט

אדם חכם הוא זה שמקים עסק עם סוללה של אנשי מקצוע מסביבו, שמייעצים לו בכל נושא הקשור לניהול העסק הספציפי, בתחום שבו הוא בחר לפעול. גם אם מדובר באדם ללא כל ניסיון עסקי, אם יש אנשי אמון סביבו שידריכו אותו בכל צעד והוא יפעל באופן מדויק על פי ההנחיות של היועצים המיומנים קיימת סבירות גבוהה שהוא יצליח ובגדול.

 

לעומת זאת אדם ללא ניסיון, שלא יגייס סביבו יועצים מנוסים עלול להיכשל לאור חוסר המיומנות שלו והמציאות הקשה בעולם העסקי שבו קשה מאד להתנהל ללא ידע וללא ניסיון. לכן המגמה היא ללמוד כיצד לנהל עסק, לבצע את כל ההכנות ואת כל המהלכים ולהכין תוכנית עסקית ורק אחר לצאת לדרך וזאת כדי לא להיכשל.

מומחית לייעוץ עסקי

עדינה אקוקה

כותבת במיומנות רבה מאמרים לאתרי אינטרנט עיתונאיים ועסקיים בנושאים רבים

מילאתי תפקידים ניהוליים בכירים ולכן לאורך השנים צברתי ידע רב במגוון רחב של תחומים

מה ההבדל בין ייעוץ עסקי לליווי עסקי

ייעוץ עסקי נקבע בדרך כלל לפרק זמן מוגדר וכדי לטפל בנקודות ספציפיות שנראות בעייתיות בעסק. כמו לדוגמה הערכת הסיכון והסיכוי בהיבטים שונים של ההתנהלות העסקית, חתירה לרווחים אופטימליים, בדיקה מעמיקה של פעילות מסוימת מתחילתה ועד סופה, כדי לעלות על נקודות שיש לבצע בהן שינויים.

 

ליווי עסקי נעשה באופן שוטף. על פי ההסכם, המלווה מסייע לבעל העסק בבעיות יום יומיות המצריכות קבלת החלטות מתוחכמות והוא מסייע בחשיבה עסקית הכוללת היבטים והשלכות של כל השכבות והפעילויות.

 

לאור הכרת העסק באופן מעמיק, מציע המלווה העסקי מדי פעם אסטרטגיה חדשה, או קביעת מדיניות בתחומים כמו תפעול, שיווק, התייעלות כלכלית, קביעת מטרות חדשות, תכנון המס, פתיחת שווקים חדשים בארץ ובעולם ועוד.

שאלות נפוצות

איך עובד ייעוץ לעסקים קטנים ובינוניים?

היועץ העסקי בוחן את מצבו הנוכחי של העסק מבחינה פיננסית, משקלל נתונים והוצאות מתוכננות, בודק מתחרים בתחום ובונה לעסק שלך תוכנית עסקית שמטרתה הגדלת הרווחיות

האם כמי שמעוניין לפתוח עסק כדאי לי להתייעץ עם חברה לייעוץ עסקי?

כן! מאוד אפילו. היועץ העסקי יתן לכם כמה המלצות שיכוונו אתכם כיצד להקים את העסק בצורה הנכונה, איך להימנע מטעויות וגם איך להתנהל מול רשויות המס

למי הכי מתאים לפנות ליועץ עסקי?

בכל שלב. בעיקר בשלב הקמת העסק אבל גם בזמני משבר וגם בזמני פריחה, כדי לנצל הזדמנות עסקית

מה ההבדל בין רואה חשבון ליועץ עסקי?

רואה חשבון מתאם את ההתנהלות הפיננסית בין העסק לבין רשויות המס ואין זה מתפקידו לנהל פיננסית את העסק שלך. הוא יכול לראות הוצאות והכנסות בדיעבד, אך לא להתאים מראש תוכנית עסקית וכלכלית לטווח ארוך שמותאמת במיוחד לעסקים קטנים